Bu Gönderiyi Paylaş

Ben çektim / Yazılar

Huawei Mate 9 kamerasından

Huawei Mate 9 kamerasından

Çift kamerası ile oldukça iyi iş çıkartan Mate 9’un kamerasından Las Vegas ve İstanbul’dan kareler 🙂 Bu cihaz benim mutlaka alınacaklar listemde.

Bu Gönderiyi Paylaş

6 Yorum

 1. kamerası muhteşem bir şeymiş. Ben mediamarkt’ta elime aldım, (huawei fanıyım) beni nedense etkilemedi, p9 daha çok hoşuma gitmişti. arkası parlıyordu,bu normalde de böyle mi yoksa benim gördüğüm koruyu jelatin miydi?

  Cevapla
  • Media Markt çekimlerinde gold versiyonu görme şansım oldu. Arkası gerçekten de plastik gibi garip bir malzeme ile kaplı.

   Cevapla
 2. Selam Mesut, şimdi bu ön kamerada arka plan bulanıklaştırma mı var ? ve diğer sorum da arka planda da bu denli kaliteli arka plan bulanıklaşma yapabiliyor mu ?

  Cevapla
  • Merhaba,

   Ön kamerada bu özellik yok. Arka kamera geniş açıda da bu efekti yapabildiği için ben genelde arka kamera ile özçekim yapıyorum 🙂

   Sevgiler,
   Mesut Çevik

   Cevapla
 3. Mesut abi sence şuan bu telefon alınır mı yada bu fiyat bandında 2200tl başka bir telefon önerin varmi

  Cevapla
 4. Abi bu telefonun hayranıyım ama hiç bir yerde huawei Türkiye garantili Bulamıyorum ithalatci garantili telefon alsam mı sence?

  Cevapla

Yorum Gönder

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.