Bu Gönderiyi Paylaş

Ben çektim / Yazılar

Nvidia Ansel ile kayıt edilmiş 6 farklı 360° Ghost Recon Wild Lands görüntüsü

Nvidia Ansel ile kayıt edilmiş 6 farklı 360° Ghost Recon Wild Lands görüntüsü

Nvidia’nın oyun geliştiriciler için sunduğu araçlardan biri olan Ansel, oyun içinde gelişmiş ekran görüntüleri kayıt altına alabilmenizi sağlıyor.

Bağımsız kamera yardımıyla isterseniz 3D 360° görüntüler dilerseniz de ultra yüksek çözünürlükte sanat eserleri kayıt altına almanız mümkün. Bu yazıda Ansel ile kayıt altına aldığım 6 farklı 360° ekran görüntüsü sizleri bekliyor.

Görüntüleri tam ekran izlemenizi öneririm. Her bir fotoğraf yaklaşık 10MB olduğu için bu gönderiyi 6 sayfaya bölmek zorunda kaldım.

İyi seyirler 🙂

İlk fotoğraf ele geçirdiğim bir üsden helikopter ile ayrılırken

Bu Gönderiyi Paylaş

7 Yorum

 1. Alt+F2’ye bastığım zaman hiçbir şey olmuyor. Alt+F1’de ekran görüntüsü alıyor ama. Evga gtx 1070 var. Geforce experience falan her şey yüklü ve ordaki ayarlardan da bir şey bulamadım.

  Cevapla
  • Oyun Ansel’i destekliyor mu? Destekli oyun listesi için http://www.geforce.com/hardware/technology/ansel/games

   Cevapla
   • Evet destekliyor abi The Witcher 3 Wild Hunt oyununda deniyorum olmuyor. Youtube’ta sol tarafta bir menü çıkıyor gördüğüm kadarıyla o bende yok. Geforce ekran görüntüsü ve video da çalışıyor hiç çalışmasa tamam ama sadece bu 360 derece ekran görüntüsünü alamadım.

    Cevapla
    • Witcher 3’ün 1.24 yaması yapılı mı? Ansel desteği 1.24 yamasından sonra geldi.

     Cevapla
 2. Mesut selam, uplay’den arkadaşlık isteği gönderdim, denk gelirsek grubunuz müsait olursa birlikte oynarız diye düşündüm. teşekkürler.

  Cevapla
  • Tabi ki uygun zaman yakalarsak niye olmasın 🙂

   Cevapla
 3. Mesut bey selamlar,
  Bu oyunda kullanmış olduğunuz sistem bileşenleri nelerdir acaba? önemli olarak ekran kartı ve monitörünüzü öğrenme şansım var mı ? bu arada resimler çok iyi 🙂

  Cevapla

Yorum Gönder

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.