Bu Gönderiyi Paylaş

Ben çektim / Gearbest / Öne çıkanlar

Xiaomi Wiha Hassas Tornavida Seti inceleme

Xiaomi Mijia Wiha Hassas Tornavida Seti’nin inceleme videosuna youtube sayfamdan ulaşabilirsiniz. Burada özet bilgilere de yer vereceğim.

Evde çeşitli hobi işleri için ufak bir elektronik atölyesi kurmaya karar verdim. İlk sipariş verdiğim ürün TS-100 akıllı havya oldu (İncelemeyi izlemek için tıklayın). sonrasında ise ince işçilik gerektiren ürünler için iyi bir tornavida seti edinmeye karar verdim.

Xiaomi Mijia Wiha Hassas Tornavida seti Çin ve Alman mühendisliğinin buluştuğu ender ürünlerden biri. Konusunda uzman Alman üretici Wiha ile Çin’in parlayan yıldızı Xiaomi’nin birlikte geliştirdikleri tornavida seti malzeme kalitesi ve akıllıca düşünülmüş küçük ayrıntıları ile etkileyi bir ürün.

Alümin kutu içinde yer alanbas çıkar plastik çekmecesinde 24 çelik uç ve bu uçları takmanız için alüminyum bir gövde ile geliyor. Plastik çekmece içindeki çelik uçlar çekmeceye manyedik olarak tutunuyorlar. Böylece ters çevirseniz dahi düşmeleri imkansız.

Bu çelik uçları gövdeye yine manyetik şekilde tutturuyoruz. Böylece vidalar uçlara yapışık kalıyorlar. Hem sökerken hem de takarken kolaylık sağlıyor.

Setin avuç içine denk gelen kısmı döner yapıda. Böylece avuç içinden destek alıp döndürürken zorluk yaşamıyorsunuz.

Ürünü satın almak veya detaylı incelemek isterseniz buraya tıklayıp görüntüleyebilirsiniz. Şubat ayı sonuna kadar Gearbest üzerinde 28$’lık indirim şansı var. Ürün Kargo dahil 108TL civarı bir ücret karşılığı alınabiliyor. İndirim kodu: GBFEB183

 

Bu Gönderiyi Paylaş

2 Yorum

  1. Bu ürün iş görür 😉

    Cevapla
  2. Merhabalar ürün mesut beyin incelemesini izledikden sonra almaya karar verdim siparişimden 15 gün sonra ürün elime ulaştı bu arada indirim kodu sayesinde ürünü gayet uygun fiyata aldım ürün mesut beyin bahsetiği gibi oldukça kaliteli ve kullanışlı ürün kendisine verilen parayı hakkediyor zaten mesut beyi uzun süredir takip ettiğimden üründen şüphe duymamıştım tam tarifindeki gibi mesut beye teşekkür eder hayatında başarılar dilerim.

    Cevapla

Yorum Gönder

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>