Bu Gönderiyi Paylaş

Ben çektim / Gearbest / Öne çıkanlar

Evdeki meteoroloji uzmanı | TS-71 Weather Station

Gearbest üzerinden temin ettiğim Weather Station TS-71, ana ünitenin bulunduğu odanın yanında seçtiğini 2 farklı alanın da sıcaklık ve nem oranlarını takip edebilmenize olanak veren; takvim, saat ve alarm gibi ek fonksiyonlar ile zenginleştirilmiş bir ürün.

Weather Station TS-71’in yanında gelen 2 sensör de kablosuz olarak çalışıyor ve enerjilerini 2 adet AA pil üzerinden sağlıyor. Kablosuz sensörlerin 65m yükseklik için -40 ile 70 derece arasında çalışabileceği belirtilmiş. Sensörlerin ekranları üzerinden de o anda ölçtükleri sıcaklık ve nem değerleri okunabiliyor. Ana ünite ile aralarında engel yoksa 30 metreye kadar kablosuz iletişim kurabiliyorlar. En büyük eksikleri ise suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmamaları.

TS-71, daha önce sahip olduğu meteoroloji istasyonuna göre renki ekrana sahip olması, kablosuz sensörler ile arasındaki çekim gücünü gösterebilmesi, ay durumları hakkında bilgi vermesi ve adaptör girişi sayesinde pile ihtiyaç duymadan da çalışabiliyor oluşuyla fark yaratıyor.

Kullanması keyifli anlaşılır bir arayüze sahip. Tüm kontrolleri ekran arkasında yer alan butonlar ile hızlıca yapabiliyorsunuz.

Gearbest %8 indirim kuponu kodu: GBECT

Ürün linki: https://goo.gl/5jTtkf

Link üzerinde takip kondu bulunmakta ve yapacağınız alış verişler üzerinden hesabıma komisyon yatırılmaktadır. Eğer takip kodlu linke tıklamak istemezseniz takip kodsuz link şu şekilde: https://goo.gl/E9UsxA

Eğer ürünün daha uygun fiyatlı satıldığı bir yer bulursanız lütfen yorumlarda paylaşın. Ziyaretçiler için referans olsun.

Bu Gönderiyi Paylaş

1 Yorum

  1. Güzel inceleme olmuş tşk.

    Cevapla

Yorum Gönder

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>