Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
348 gösterim
Arkadaşlar ben Video çekme programı buldum bir tane Action! diye bir program. Fakat Düzgün bir tane Video editleme programı lazım çektiğim videoları direkt YouTube koymak baya uzun sürüyor. Önereceğiniz Program var mı?
Genel kategorisinde tolga_sevinc (180 puan)

3 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Videoları https://handbrake.fr/ adresinden indirebileceğiniz handbrake isimli ücretsiz program ile küçültüp youtube a atabilirsiniz.

Fakat ben montaj da yapacağım diyorsanız Premiere Pro'nun deneme sürümünü edinin.

Action dışında OBS ile de oyun kaydı almak mümkün. Eğer güncel bir AMD veya Nvidia ekran kartınız varsa işlemciye yük bindirmeden yüksek çözünürlükte görüntü kaydı alma yanına web kameranızdan aldığınız görüntünüzü oyun üzerine ekleyebilirsiniz.
mesutcevik (85.1k puan)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Sony Vegas youtube'a video atan youtuber'lardan oyun videosu çekip editleyenlere kadar büyük bir kesim Sony Vegas programını kullanıyor tavsiye ederim
rooter (290 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Adobe'nin 2 programı işinizi çözebilir. Birincisi Adobe After Effects, ikincisi ise Adobe Premiere. İkiside güzel ve profesyonel programlardır. https://www.tanitimvideo.net/video-editleme adresinden konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

tanitim_videosu_hazirlama (140 puan)

İlgili sorular

1 cevap 41 gösterim
41 gösterim 28 Ağustos 2017 Genel kategorisinde tolga_sevinc (180 puan) sordu
1 cevap 48 gösterim
2 cevap 49 gösterim
49 gösterim 10 Mayıs 2017 Genel kategorisinde vedo (690 puan) sordu
1 cevap 26 gösterim
26 gösterim 12 Nisan Genel kategorisinde minikgergedan2 (100 puan) sordu
2 cevap 60 gösterim
...