Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
272 gösterim
Abi selam, macbook almayı düşünüyorum ve macbbok ile pro arasında kaldım. Çok profesyonel işler yapmıycam, dizi vesaire seyretmeyi de seviyorum. Dizi falan izlerken macbook bir sıkıntı çıkarır mı? ısınma falan gibi ayrıca performans açısından nasıldır. Sence ne yapmalıyım proya mı yönelmeliyim? Teşekkürler.
kapalı
Alım kararı kategorisinde alyuss (130 puan)

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
 
En İyi Cevap
Merhaba,

Macbook ve Macbook Pro arasında kaldıysan ve taşınabilirlik konusunda Macbook Pro'nun ağırlığı senin için büyük problem değilse Macbook Pro al daha uzun ömürlü olur. Performansıyla günlük işler yanında video işleme ve benzeri işleri de daha hızlı bir şekilde çözersin.
mesutcevik (122k puan)
alyuss seçti
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Macbook Pro alacak maddi durumun var ise Macbook Pro’ya yönelmen çok daha iyi olacaktır.Macbook’a göre biraz daha ağır olsa da sistem ve performans olarak ileride ihtiyacın olduğu durumlarda çok işine yaratacaktır.Şuanki dolar kurlarını da hesaba katarsak bir an önce alman çok daha mantıklı olur
fatih_donmez (750 puan)

İlgili sorular

1 cevap 480 gösterim
480 gösterim 17 Kasım 2018 Donanım sorunları kategorisinde alperen (130 puan) sordu
1 cevap 4.3k gösterim
4.3k gösterim 15 Mayıs 2018 Alım kararı kategorisinde alperen (130 puan) sordu
1 cevap 374 gösterim
1 cevap 750 gösterim
750 gösterim 26 Haziran 2018 Alım kararı kategorisinde alperen (130 puan) sordu
0 cevap 115 gösterim
115 gösterim 1 Eylül 2018 Alım kararı kategorisinde alperen (130 puan) sordu
...