Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
127 gösterim
iPad pro almayı düşünüyorum böyle klavyesi ile falan sizce macbook'un yerini tutar mı ayrıca çizim yapmayı da sevdiğim için iPad proya yöneldim. Sizce pişman olur muyum.
Alım kararı kategorisinde alyuss (130 puan)
mesutcevik düzenledi

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Bence iPad yerine iPad pro seçmek için en büyük sebep kamera farkı. Onun dışında bana o kadar fiyat farkına değmez gibi geliyor. Belki aynı kalite çizim yapmaya olur ama normal iPad de kalem destekliyor.
sezgin_sevinc (450 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

iPad Pro'yu Macbook gibi kullanan çok yakın bir gazeteci arkadaşım var. Nereyse bütün işlerini Macbook Pro üzerinde hallediyor. Klavyesi mükemmel değil ama başarılı.

Yapacağın işleri iyi analiz edip kararını ona göre ver. iPad Pro; ofis, çoklu ortam yürütme, oyun, iPhone ile çekilen videoların işlenmesi, resim işleme gibi konularda hızlı ve pratik çözüm sunuyor.

Macbook ise, ofis ve çoklu ortam işleri yürütebiliyor oluşu yanında bağlantı yetenekleri, daha gelişmiş yazılımlar çalıştırabiliyor oluşu, birden fazla pencere ile daha rahat çalılabilme, dosya yönetimindeki esneklik gibi konularda öne çıkıyor.
mesutcevik (122k puan)
ipad x'in fiyatı nasıl olur sizce beklesem mi çok kararsızım. Büyük bir fiyat farkı olmaz ise bekliycem gibi duruyor. Siz ne dersiniz.

İlgili sorular

0 cevap 59 gösterim
59 gösterim 1 Eylül 2018 Alım kararı kategorisinde alperen (130 puan) sordu
1 cevap 45 gösterim
45 gösterim 23 Haziran 2019 Alım kararı kategorisinde ksgs38 (120 puan) sordu
1 cevap 78 gösterim
78 gösterim 6 Ekim 2018 Alım kararı kategorisinde baki (100 puan) sordu
1 cevap 54 gösterim
54 gösterim 17 Ağustos 2018 Alım kararı kategorisinde alyuss (130 puan) sordu
1 cevap 364 gösterim
364 gösterim 26 Haziran 2018 Alım kararı kategorisinde alperen (130 puan) sordu
...