Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
410 gösterim
Merhaba Mesut Bey,

Sanırım siz de iPhone X kullanıyorsunuz, telefonun ahizesini temizlemek için nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz? Ben gözlük bezi vs. ile silmeyi denedim ama ahizedeki bazı toz parçacıklarını bir türlü çıkaramadım. Yumuşak fırça vs. gibi birşey mi kullanmak gerekir acaba?
Donanım / Yazılım kategorisinde burak123 (100 puan)
mesutcevik düzenledi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Ahize kısmındaki tozlara konusunda çok takıntılı değilim :) Telefonu genelde gözlük camı temizleyici ile temizliyorum çok ender olarak da musluk suyuna tutup kağıt havlu ile kuruluyorum.
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 77 gösterim
1 cevap 64 gösterim
1 cevap 52 gösterim
52 gösterim 17 Ağustos 2018 Alım kararı kategorisinde alyuss (130 puan) sordu
1 cevap 126 gösterim
126 gösterim 3 Aralık 2018 Cep telefonu tercihi kategorisinde evrim (600 puan) sordu
...