Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
139 gösterim
Bu donanım parçaları ile ilgili daha derin bilgileri elde edinecebileğimiz bir yer var mı? Teknik açıklamalarla ilerliyebilceğim bir şey istiyorum. Forumlarda bilmeyenlerde yazabildiği için önce bir temel atmak istiyorum. Mesela erkan kartının 256 bit olması ne anlama geldiğini biliyorum ama yeterli değil. Konu hakkında varsa Türkçe ve İngilizce kaynaklarınızı bekliyorum.

Teşekkürler,
Genel kategorisinde nosteam (140 puan)
mesutcevik düzenledi

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Böyle türkçe kaynak yok. İngilizce kaynak mutlaka vardır. Bu kadar teknik detaylara girmek istiyorsunuzda bunlar okuyarak olacak şeyler olduğunu düşünmüyorum. Test etmeden sadece bilgiyle bir yere varamazsın. Youtube böyle kanallar var bu işlemciyle bu ekran kartı kaç fps veriyor tarzında onlara bakarak biraz bilgi edinebilirsiniz.
supermix (2.7k puan)
1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

İngilizceniz varsa ve Google'ı düzgün ve sabırlı kullanırsanız erişemeyeceğiniz bilgi yok.
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 81 gösterim
81 gösterim 19 Ekim 2018 Cep telefonu genel kategorisinde alucard116 (180 puan) sordu
1 cevap 62 gösterim
62 gösterim 11 Haziran 2017 Genel kategorisinde mustafa_mertcan_ustuner (300 puan) sordu
2 cevap 66 gösterim
66 gösterim 10 Temmuz 2017 Genel kategorisinde sarumsa (290 puan) sordu
1 cevap 269 gösterim
...