Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
45 gösterim
Mesut Bey merhabalar,

Günlük olarak kullanmakta olduğunuz ve/veya kullanımını deneyimleyip, önerebileceğiniz verimlilik programları/uygulamaları nelerdir?

Örnek verecek olursam; Trello, Evernote, Google Takvim vs. hangisini veya hangilerini, bunların dışında da olabilir tabi ki;
ne amaçlı ve nasıl, neleri pratikleştirmek için kullanımı önerirsiniz?

Bu konu ile ilgili internette çok fazla bilgi var tabi ki, ancak sizin görüşlerinizin biz donanımhaber takipçileri için çok değerli olduğundan bu konu ile ilgili desteklerine başvurmak istedim.

Ayrıca, sizin gibi çok fazla yoğun mesai harcayan biri, tüm bu yoğunluğunu nasıl ve hangi yazılımları kullanarak planlı, programlı ve verimli bir şekilde yönetebiliyor merak ediyorum doğrusu.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, iyi günler, iyi çalışmalar dilerim.
Genel kategorisinde erol (100 puan)
mesutcevik düzenledi

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Telefonda iOS, bilgisayarda aktif olarak Mac OS kullanan biri olarak işlerimde aşağıdaki servis ve uygulamaları diğerlerine nazaran daha yoğun kullanıyorum. Ama unutma her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır :) Bana uyan, benim işimi hızlandıran sana uyacak diye bir durum yok.

1. Gmail
2. Google Drive
3. Filmic Pro
4. Dropbox
5. Numbers
6. iMovie
7. Final Cut Pro
8. Magnet
9. Podcast
mesutcevik (85.1k puan)

İlgili sorular

1 cevap 33 gösterim
1 cevap 61 gösterim
2 cevap 75 gösterim
75 gösterim 22 Mayıs 2017 Alım kararı kategorisinde erayhan41 (110 puan) sordu
1 cevap 237 gösterim
1 cevap 157 gösterim
...