Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
54 gösterim
Mesut Bey merhabalar ;

Ps4 Dualshock 4 ü PC ye bağlayıp kablosuz oyun oynamak istiyorum. Sanırım bluetooth olmadan bunu yapamam. Bİlgisayarım masaüstü ve bluetooth içinde mevcut değil. Bluetooth algılayıcı bir program mı indirmem gerekli yoksa gidip usb bluetooth satın mı almalıyım bilemedim.
Genel kategorisinde evrim (550 puan)

2 Cevap

2 beğenilme 0 beğenilmeme
Anakartınızda bluetooth modulü yoksa kablosuz şekilde oynayamazsınız.Ya bir usb bluetooth modülü almanız lazım yada Sony'nin Ds4 için çıkardığı "Sony Playstation Dualshock 4 Usb Wireless Adaptor" ü alabilirsiniz. Kablolu şekilde oynamak isterseniz , Ds4windows adlı programı deneyebilirsiniz. Şahsi fikrim Sony'nin ürününe o kadar para verilmez. 15 lira civarı bir fiyatla usb bluetooth modül alıp ,ds4windows programı ile kablosuz şekilde oynayabilirsiniz. Çünkü ds4windows kablosuz oynamayı da destekliyor.
emre_kaya (300 puan)
Peki usb bluetooth modülü alıp "ds4windows" programı kurarak Ds4 ü kablosuz kullanırsam , gecikme , algılamama gibisinden sorunlarla karşılaşır mıyım ? Hiç denediniz mi bunu ?
Yaşamassınız ,zaten 15 liraya bile BT modul var. İlk deneyin ondan sonra baktınız memnun olmadınız Sony'nin ürettiği aleti alırsınız.
2 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Bir süredir http://ds4windows.com/ adresinden indirebileceğiniz ds4windows uygulamasını kullanıyorum. Hem kablolu hem de kablosuz olarak oldukça iyi çalışıyor.
mesutcevik (82.1k puan)

İlgili sorular

1 cevap 2.1k gösterim
1 cevap 274 gösterim
274 gösterim 13 Ağustos 2017 Alım kararı kategorisinde fatihbjk90 (330 puan) sordu
...