Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
62 gösterim
Merhaba Mesut abi,

Şuan bir yakınım Amerika'da ve amazon üzerinden bir turtle beach kulaklık alıp ona yollamak istiyorum. Daha önce turtle beach'den bahsettiğini duymuştum o yüzden sana danışmak istedim. Alacağım kulaklığı genel olarak mobil'de ve ps4'te kullanacağım pc'de fazla oyun oynamıyorum. Çok fazla rekabetçi oyun oynadığım da söylenemez. Hem telefonda müzik dinlerken hemde oyun oynarken kullanabileceğim 100$'ye kadar Amazon'dan bir turtle beach kulaklık önerebilirsen çok sevinirim başka önerilerine de açığım. Şimdiden teşekkür ederim
Alım kararı kategorisinde cemalhan_alptekin (100 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Firmanın hep üst düzey kulaklıklarını kullandım. Son olarak Elite 800 almıştım :) 2. el aldığım ürünün dock ünitesi arızalı çıkınca geri verdim.

100$'a ne alınır inan bir şey söyleyemem :)
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 98 gösterim
1 cevap 84 gösterim
1 cevap 202 gösterim
1 cevap 283 gösterim
2 cevap 78 gösterim
...