Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
134 gösterim
En az 2-3 sene kullanacağım bir telefon almak istiyorum. Note 9, Mate 20 pro ve iPhone XS Max 256 yurt dışı 7500 TL  bu 3 cihazdan hangisi tercih edilebilir.

Günlük olarak yaptığım sosyal medya Instagram ve Twitter işim için aktif kullanıyorum
Ufak çaplı resim ve video düzenlemesi falan yapıyorum.
Ayrıca WhatsApp gün içerisinde oldukça aktif olarak kullanıyorum
Günde 1 saat pubg yada arena of vallor oynuyorum.
Güzel manzara vs bulursam resim çekmeyi seviyorum.
Mailleri aktif olarak kullanıyorum.
Hangi cihazı alırsam daha rahat ederim.
Note 9 alırsam iPad içinde para kalıyor ayrıca hangisi önerirsiniz.
Cep telefonu tercihi kategorisinde orbay_gokduman (100 puan)
mesutcevik düzenledi

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Resim ve video düzenleme diyor üzerine de arada oyun oynarım diye ekliyorsan iPhone XS Max'den şaşma. Tek cihazda her işini görürsün.
mesutcevik (122k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Siz hangi işletim sistemini kullanmakta rahat ediyorsanız, onu tercih etmelisiniz.Ben Android ekosistemini daha çok sevdiğim için Note8 kullanıyorum. Fakat iphone size uygunsa o fiyata iphone tercih edebilirsiniz. Ama benim önerim biraz beklemeniz.Çünkü yeni telefonlar gelecek. Mİ9,S10,P30 gibi cihazlar. Tercihinizi onlardan yana kullanabilirsiniz.Yeni teknoloji her zaman iyidir. Ve yeni teknoloji çıkınca eskilerinin fiyatları düşüyor .
emre_kaya (300 puan)

İlgili sorular

1 cevap 128 gösterim
1 cevap 104 gösterim
1 cevap 64 gösterim
1 cevap 47 gösterim
1 cevap 75 gösterim
...