Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
130 gösterim
2000 TL gibi bir bütçe ile tavsiye edebileceğiniz konsol hangisi olurdu? Evli bir çocuk babası, ilk defa konsol alacak,4k TV si şu an olmayan, media player Olarak da konsolu kullanmak isteyen ama bluraye ilgisi çok da olmayan, exc oyun merakı olmayan, bazen oyun ortamına ailesini de katmak isteyen, hemen demode olmayacak bir konsola sahip olmak isteyen biri hangi konsolu tercih etmeli? Not; şu an one s de kampanya var 1800 oyun ile beraber . Ps 4 pro 2700 bulunuyor. One x ise hala kampanya yapmadı ikinci el belki. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Alım kararı kategorisinde burhan_alper (100 puan)
mesutcevik düzenledi

2 Cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Xbox One X bir ara 1900TL'e kadar düştü. Fakat şu anda saydığınız şeyler doğrultusunda özellikle aile için oyun deneyimi olarak Playlink düşünüldüğünde Ps4'ü tek geçerim.
mesutcevik (122k puan)
Cevap için çok teşekkür ederim.
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Kesinlikle Ps4 almalısınız.Tamam ,Xbox One X çok kuvvetli bir konsol ama adam akıllı özel oyunu yok. Özel oyun önemli değil demişsiniz ama canınız bir gün oynamak istersmiley. Oyunlar zaten başlı başına efsane olmuş. Gow,Detroit become human,Spider-man,Tlou,Uncharted,Infamous gibi bir sürü oyunu var. Ama size onerim çok acil değilse beklemeniz çünkü 1 yada 2 seneye yeni konsollar çıkacak. Biraz pahalı olabilir ama sonuçta yeni nesil konsollar her zaman iydir. Ve konsol alacaksanız oyunları için 300 lirayı(en az) gözden çıkarmanız gerekli. Ya da indirimleri takip etmeniz gerekli.

emre_kaya (300 puan)

İlgili sorular

1 cevap 206 gösterim
1 cevap 277 gösterim
277 gösterim 3 Mayıs 2018 Alım kararı kategorisinde krgl (100 puan) sordu
1 cevap 170 gösterim
...