Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
86 gösterim

Mesut hocam merhaba. Aylardır akla karayı seçiyorum delirmek üzereyim. Net 15 bin lira birikimim var. Bilgisayar alacağım. Macbook pro 13” ( 7500₺ ) /  Macbook Pro 15” ( 14.300₺ ) / Casper Excalibur G850 ( 6400₺ ) bu üç cihaz arasında kaldım. Evde halihazırda bir bilgisayarımız daha var kardeşim kullanıyor. Karşılıklı half life, Cs:GO ve Fortnite oynamak için alıyorum bu ikinci bilgisayarı. Fakat çok kararsızım. Görseli güzel de olsun istiyorum ama bu oyunlardan en az ikisini oynatsında istiyorum. Türkiyedeki hiçbir inceleme videosunda bir allahın kulu da dememişki cs go oynarsınız diye. Herkez ağız birliği yapmış gibi oyun için almayın bu Mac i diyor ve bana hiç samimi gelmiyor bu. Milyarlık makine amacı ne kadar içerik üreticiler için tasarlanmış olsada mutlaka cs go yu oynatır diye düşünüyorum. Hele ki 10 yıllık half life yi gözü kapalı oynatır. Fikirlerini merak ediyorum abi 2 gün içinde kesinlikle alıcam. Ne diyosun hangisini seçmeliyim? Yani excalibur alıp düşünmeden her oyunu oynayabilirim yada mac alıp riske atabilirim paramı. ( hepsiburada dam alacağım kutu açıldıktan sonra iade oluyor mu bilmiyorum ) şimdiden çok teşekürler. Saygılar abi

Alım kararı kategorisinde sinanyolcu (180 puan)

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Macbook ile özellikle de harici ekran kartı olmayan Macbook 13" ile o belirttiğin oyunları oynayamazsın.

Ağız tadıyla oyun oynamak istiyorsan buradaki tek seçenek Excalibur G850
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 19 gösterim
19 gösterim 29 Kasım 2019 Donanım sorunları kategorisinde umutozzer (100 puan) sordu
1 cevap 65 gösterim
1 cevap 124 gösterim
124 gösterim 22 Kasım 2017 Alım kararı kategorisinde emrekaragol94 (140 puan) sordu
...