Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
49 gösterim
İyi akşamlar Mesut bey.

Kaliteli bir bluetooth kulaklık ile kullanacağım, müzik dinlerken bana gerçekten keyif verecek bir telefon arıyorum. Ses performansının yanında batarya performansı da benim için önemli, geri kalan özellikler benim için ikinci planda. Bahsettiğim özelliklere sahip telefon tavsiyelerinizi heyecanla bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Cep telefonu tercihi kategorisinde jackalovic (100 puan)

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

çoğu marka telefonu kullandım. Apple x işini görecektir. Ben çol temiz ses alıyorum. Şuanda yurtdışı fiyatlar 4500₺ civarında. Yurtiçi iPhone 7 plus parasına geliyor. Kaçırmadan al. Kaldı ki sesi bir kenara bıraksan bile şuan piyasanın en gözde telefonu. E performanslıda. Al üzülmezsin dostum. Tabi mesut abinin yorumuda önemli ama genel olarak apple cihazların ses kalitesi tatminkar oluyor. 

sinanyolcu (180 puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Bluetooth kulaklıklarda sadece Android tarafında yüksek çözünürlüklü ses aktarım teknolojileri var. Ne yazık ki Apple, Bluetooth üzerinden yüksek çözünürlükte ses aktarım teknolojilerine şu anda destek vermiyor.

Qualcomm Snapdragon 820 ve sonrasında üretilen tepe model bir Android veya S8 ve sonrasındaki herhangi bir tepe model Samsung telefon işinizi görecektir. Bu arada Huawei de P10'dan bu yana üst seviye modellerinde Bluetooth üzerinden yüksek çözünürlükte ses aktarım deneyimi sunuyor.
mesutcevik (77.1k puan)
...