Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler

65 gösterim
Mesut bey sizin anlatımınız çok güzel ve açıklayıcı oluyor. Biliyorum bilginiz ve zamanınız yok bunun için. Size tavsiyem bir tane bilim konusunda bilgili birini alın işe ve haftalık olarak bilim haberlerini yorumlayın tıpkı 2si'1deki gibi, siz enis kirazoğlu gibi katılın (bilim haberlerini araştırmanıza gerek yok yani), işe aldığınız eleman da haberleri sunsun ve siz aklınıza ne soru geliyorsa sorun o anda, böylelikle herkese de ulaşmış olursunuz.

Bilim içeriği TR'de yok denecek kadar az ve çok iyi anlatamıyorlar bir çok şeyi, sizin anlatımınız çok açık olduğundan mutlaka yapmalısınız bu işi. Teknoseyire destek olanların çoğu bilim gündemi olmasa plusı bırakırım diyor. Bilim açlığı var ülkede, bu eksiği doldurursanız; hem kendinize, hem dh'ye, hem de ülkeye, büyük faydanız olur bence.
Genel kategorisinde (110 puan)

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Olabilir tabi ama önce bilim ile ilgili, video çekmeyi kabul edecek birini bulmak gerek :D
mesutcevik (122k puan)
Bir ilan verirseniz, mutlaka birileri başvurur, foruma da konu açabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 46 gösterim
46 gösterim 31 Ocak 2019 Genel kategorisinde canay_oz (100 puan) sordu
1 cevap 81 gösterim
1 cevap 36 gösterim
36 gösterim 28 Eylül 2019 Donanım / Yazılım kategorisinde bks209 (100 puan) sordu
1 cevap 98 gösterim
3 cevap 466 gösterim
466 gösterim 29 Ağustos 2017 Genel kategorisinde tolga_sevinc (180 puan) sordu
...