Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
38 gösterim
Selamlar Mesut Bey.Bir adet S9 plusa sahibim fakat koruyucusuz kullandığım için ekran üzerinde çok küçük çizikler olmaya başladı.Sizden cam koruyucu önerisi isteyeceğim fakat çok iyi yapışmadıklarını söylüyolar bende spigenin neo flex koruyucusuna baktım.Cam değil fakat çiziklerden vs. iyi koruduğunu ve çok iyi yapıştığını söylüyolar.Sizce nasıl yapmalıyım ?
Cep telefonu genel kategorisinde mynigga (100 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Ben Spigen kullanıyorum. Fakat kavisli ekranlar büyük sorun. Uyumsuz kılıflarda ekran koruyucu çıkabiliyor. Bu yüzden ekran koruyucuyu uyguladıktan sonra kenarlardan biraz boşluk bırakan bir kılıf kullanmanızı tavsiye ederim. Direkt koruyucu kenarlarına temas etmesin.
mesutcevik (116k puan)

İlgili sorular

2 cevap 63 gösterim
1 cevap 71 gösterim
71 gösterim 17 Nisan 2019 Cep telefonu tercihi kategorisinde meraslan (100 puan) sordu
1 cevap 108 gösterim
108 gösterim 5 Ağustos 2018 Cep telefonu tercihi kategorisinde xb455 (130 puan) sordu
2 cevap 135 gösterim
135 gösterim 7 Temmuz 2018 Cep telefonu genel kategorisinde batu78 (100 puan) sordu
1 cevap 24 gösterim
...