Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler

2k gösterim
Merhaba Mesut abi,

Yakın zamanda tv almayı düşünüyorum. Lg nanocell ile samsung qled arasında kaldım, hangisini önerirsin. Önerdiğin başka bir model varsa onu da tercih edebilirm. Teşekkürler.
Genel kategorisinde blathenberg (190 puan)

1 cevap

1 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Kendime alıyor olsam WebOS'un eşsiz deneyimi nedeniyle Nanocell alırım. Bize gösterdikleri demolarda özellikle gerçekçi renkler oluşturma konusunda da önde duruyor ama demolar ne kadar doğru bilemiyor insan tabi :)

Yeni televizyonlarda görüntü kalitesi konusunda çok fark kalmadığı düşüncesindeyim. Asıl farkı akıllı özellikler yaratıyor. LG'nin uzaktan kumandası ve yeni WebOS deneyimi şahane :)
mesutcevik (116k puan)

İlgili sorular

1 cevap 529 gösterim
1 cevap 66 gösterim
1 cevap 1.5k gösterim
1.5k gösterim 9 Eylül 2018 Genel kategorisinde anil-2 (100 puan) sordu
...