Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler

124 gösterim

Mesut abi ve arkadaşlar sizlerin tavsiyesine ihtiyaçım var. Mp3 çalar kullanan benim gibi eski çağ insanı varsa yardımcı olabilir mi? sony nwzb183l.cew kullanıyordum ve çok da memnundum ama maalesef annem elbisem ile birlikte çamaşır makinesine atmış ve çoğu tuşu yapması gereken görevini yapmıyor.(Örneğin oynatma tuşuna basınca tuşa bastığını algılıyor ama hiç bir şey olmuyor veya geri tuşuna basınca bazen ses ayarıyla oynuyor) Bu nedendir ki yeni bir player arıyorum. Bana 300 Tlye kadar mp3 player önerir misiniz?

[Sınav senem olduğundan dolayı telefon kullanmayacağım] 

Genel kategorisinde melih1411 (100 puan)
mesutcevik düzenledi

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Ne yazık ki uzun zaman önce MP3 çalarlarla alakamı kestim :) Bu konuda hiç bilgim yok umarım diğer kullanıcılar yardımcı olabilirler.
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 75 gösterim
75 gösterim 10 Aralık 2018 Genel kategorisinde bdnc (100 puan) sordu
1 cevap 46 gösterim
1 cevap 77 gösterim
1 cevap 113 gösterim
...