Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler

28 gösterim
Merhaba Mesut abi. Benim sorum akg n700nc ile alakalı kulaklığın uzun inceleme videosunu merakla bekliyorum. Şimdi ben üniversite öğrencisiyim abi. 3. Sınıfa geçtim ve daha okulumun bitmesine 4 yılım var ,günümün çoğu ders çalışmaya gidiyor. Ders çalışırken en sevdiğim etkinlikte müzik dinlemektir. O yüzden iyi bir kulaklık istiyorum kafa üstü. Normalde sennheiser cx300 ii kullanıyorum memnunum baya fakat daha kaliteli bir kulaklığa da geçmek istiyorum. Biraz birikmişim var sence bir kulaklığa 1800 TL verilir mi? Ya da o kadar verme şu da iyi diyebileceğim bir önerin var mı? Bu kulaklığı alırsam eğer yazın biriktirdiğim param kulaklığa gidecek almazsan eğer neye gidecek bilmediğim için boşa harcama ihtimalimde mevcut sence ne yapmalıyım abi? Cevabın için şimdiden teşekkürler ederim abi.
Genel kategorisinde sirogulcan (100 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

AKG N700NC kullanması rahat ve ses kalitesini beğendiğim bir kulaklık. Bende bağımlılık yaptı :) Fakat Sony'nin WH-1000mx3 modelini deneme fırsatım olmadı onu da merak etmiyor değilim.
mesutcevik (111k puan)

İlgili sorular

2 cevap 41 gösterim
1 cevap 14 gösterim
1 cevap 37 gösterim
1 cevap 63 gösterim
1 cevap 74 gösterim
...