Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
68 gösterim
Merhaba.

Avukatlık stajı yapan yakınım için işlerini görebileceği netbook, tablet modelleri arasında seçim için yardım rica ediyorum. Şu an modellerden ziyade tablet, netbook, notebook genellemesine cevap arıyorum.

Ben ucuz bilgisayar alınması yerine tablet alınması taraftarıyım ancak hukuk işlerinde düşündüğümden daha yoğun ofis kullanımı oluyor. Bu yüzden tablet arayüzünün işlerini hızlandırması konusunda tereddüt yaşıyorum. (Ancak ios tablet alınıp boş zamanlar için oyun vs avantajı gözardı etmiyorum.)

Netbook için ise o kadar düşük işlemci gücünde yoğun kullanımda sürekli kasan bir bilgisayar almak istemiyorum.

Dipnot: Risk budur diyip ilk ipap mini her problemi çözer gibi. (Alıp köşede durması büyük korku.) Hem uygun fiyat hem iPad avantajları
Alım kararı kategorisinde mertbugra (130 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Ofis işleri yapacaksanız en düşük iPad Air 2019 ve Apple Smart Keyboard ikilisini almalısınız.

iPad'ler ile içerik üretmek oldukça kolay ama konu ofis uygulamaları olduğunda 15" ekranlı bir dizüstü çok daha konforlu ve alışıldık bir ortam sunar.

Netbooklardan ise uzak durun.
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

2 cevap 440 gösterim
1 cevap 58 gösterim
58 gösterim 16 Şubat 2020 Alım kararı kategorisinde emreddy7 (100 puan) sordu
1 cevap 175 gösterim
1 cevap 132 gösterim
2 cevap 100 gösterim
...