Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
60 gösterim
Bir sene önce bir sistem topladım ve kullanıyordum.Bu ayda bazı sorunlar yaşamaya başladım.Bazen bilgisayarı açıyorum fanlar dönüyor ve aydınlatması çalışıyor ekranım da çalışıyor ve no signal yazısıyla karşılaşıyorum kasaya usb ile bağlı mouse  ve klavyeye güç gitmiyor ışıkları yanmıyor.Bilgisayarı açabilmek için display kablomu çıkarıp taktım ramleri söküp taktım bir kerede bios pilini çıkarıp taktım bunlar o an sorunumu çözdü ve açılı pc kullandım sonra tekrar aynı şeyi yaşadım ve tekrar tekrar.Bu sorunum neden kaynaklanıyor sizce.Biraz baktım statik elektrikten dolayı sistem açılmayabilir falan diyorlardı.Acaba bu öyle bir durum mu?
Genel kategorisinde bydar63 (100 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Güç kaynağı veya anakarttan kaynaklı bir sorun gibi görünüyor. Bunları değiştirip deneme şansınız var mı?
mesutcevik (122k puan)
Maalesef şuanda denemek için bir imkanım yok.Deneme yanılma yolundan ziyade farklı bir yöntem izleyerek çözebilirmiyim sorunumu?

İlgili sorular

1 cevap 872 gösterim
1 cevap 115 gösterim
115 gösterim 13 Mayıs 2018 Alım kararı kategorisinde samed_bozbag (160 puan) sordu
1 cevap 1.1k gösterim
1 cevap 95 gösterim
1 cevap 289 gösterim
...