Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
19 gösterim
HomeTech alfa 700 c durduk yere internet erişimim kesildi wifi ye bağlı ama internete giremiyorum çok nadir de olsa arada geliyor 15-20 sn arkadaşım kendi pc si ile giriyor ve ikimizde telefonlardan sorunsuz bir şekilde giriyoruz denemediğim şey kalmadı 3 kere format attım windows 8.1 bile yükledim şuan windows 10 yardımcı olursanız çok sevinirim
Genel kategorisinde cihatkcy (100 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

HomeTech cihazlarda kronik bir WiFi sorunu var gibi görünüyor. Şikayet var sizinkine benzer şikayetlerle dolu. Servise götürmenizde fayda var.

https://www.sikayetvar.com/hometech/wifi

mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 29 gösterim
1 cevap 24 gösterim
1 cevap 11 gösterim
1 cevap 31 gösterim
31 gösterim 16 Şubat Alım kararı kategorisinde emreddy7 (100 puan) sordu
1 cevap 64 gösterim
64 gösterim 25 Aralık 2019 Alım kararı kategorisinde altug (100 puan) sordu
...