Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
53 gösterim
Merhaba Mesut abi, şu anda Galaxy S7 kullanıyorum. Telefonu 2016 yılının son zamanlarında aldım ve 3 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum. Artık kameranın ve ekran boyutunun küçük gelmesi dolayısıyla yeni ve güncel bir telefona geçiş yapmak istiyorum. Her sene telefon değiştiren birisi olmadığım için de aldığım telefonun ortalama 2 ile 3 sene arasında beni götürebilecek performansta olmasını istiyorum. Samsung fanboyu değilim ama arayüzüne çok alışkın olduğum için ve sevdiğim için yine Samsung bir telefon almayı düşünüyorum fakat S20'nin 7 bin TL civarında olmasından dolayı o kadar para vermek istemiyorum. Aklımdaki model şu an için tasarımı, işlemcisi ve tatminkar özellikleri ile Galaxy s10 Lite. İsmi lite olmasına rağmen amiral sınıfına konulabilecek bir telefon olduğunu düşünüyorum. Konuyu biraz uzattım ama senin de yorumunu merak ettiğim için buraya yazma gereği duydum. Bu arada başka bir telefon önerin olursa onu da seve seve değerlendiririm. ( Not olarak ben de senin gibi internet editörüyüm abi. Telefonu günlük olarak sosyal medyada ve whatsapp için kullanıyorum, oyun vs oynamıyorum.)
Cep telefonu tercihi kategorisinde mfkarabulut (100 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

S10 Lite'ın ismine bakmayın kendisi oldukça iyi bir telefon. Samsung ile devam etmek isteyen biri rahatlıkla alabilir.
mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

1 cevap 121 gösterim
121 gösterim 10 Şubat 2019 Cep telefonu tercihi kategorisinde isobal (110 puan) sordu
0 cevap 14 gösterim
14 gösterim 20 Mayıs Donanım / Yazılım kategorisinde minikgergedan2 (100 puan) sordu
1 cevap 99 gösterim
99 gösterim 26 Nisan 2017 Cep telefonu genel kategorisinde serkan-dogan (960 puan) sordu
1 cevap 1.1k gösterim
1 cevap 179 gösterim
179 gösterim 25 Ağustos 2017 Cep telefonu tercihi kategorisinde volkantipi (100 puan) sordu
...