Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
140 gösterim
Ipad mi yoksa macbook mu?

Ben kendi kişisel youtube kanalım için video üretiyorum, aynı zamanda normal standart bir kullanıcı ne yapıyorsa onu yapıyorum benim için hangisi daha uygun?
Kapatılma nedeni: Daha önce sorulan ve cevaplanan soru
Alım kararı kategorisinde eyupgedik (100 puan)
mesutcevik kapalı

2 Cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba,

Video içeriği üreten birisi olarak ,iPad Pro ile Macbook Pro arasında baya bir performans farkı var. Ki ilerleyen dönemlerde ihtiyaclarinizda artacağından dolayı Macbook pro almak daha mantıklı .

* MacBook Pro alamayacaksanız, aklınızda Air vs modeller varsa onlarla video editi yapmak bazı  noktalarda sıkıntı çıkartabiliyor.

* Kanalınızın içeriğinin ileride oyun ,yayın gibi içerik olma ihtimali varsa o fiyat aralığında çok daha iyi bir Pc Toplayabilirsiniz.
beritank76 (6.1k puan)
0 beğenilme 0 beğenilmeme

Soru sormadan önce arama özelliğini kullanın lütfen;

https://www.mesutcevik.com/qa/search?q=ipad+mi+macbook+mu%3F

mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

0 cevap 109 gösterim
109 gösterim 1 Eylül 2018 Alım kararı kategorisinde alperen (130 puan) sordu
1 cevap 178 gösterim
178 gösterim 22 Kasım 2017 Alım kararı kategorisinde emrekaragol94 (140 puan) sordu
2 cevap 195 gösterim
195 gösterim 10 Ağustos 2018 Alım kararı kategorisinde alyuss (130 puan) sordu
1 cevap 95 gösterim
...