Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
37 gösterim
Merhaba, haziran ayında iş için PC toplayacağım. Toplayacağım bütün parçalara da karar verdim. Sistem fiyatı yaklaşık 13000TL. Kullanacağım ekran kartı asus rtx 2070super. Yani oldukça pahalı bir kart ve sistem toplayacağım. Ancak sürekli olarak içimde ya sistem bozulursa gibi ihtimaller geliyor. Sistem oldukça pahalı olduğu için bu durum beni endişelendiriyor. Biliyorum bu tarz parçalar kolay kolay bozulmaz ama insan kuruntu yapıyor. Bu konuda deneyimi olan biri yazarsa özellikle pahalı PC toplamış biri cevaplarsa sevinirim. Hangi siteleri tercih etmeliyim ? Ekran kartı gibi parçaların bozuk gelme durumu var mı ? Dediğim gibi PC'ye iş için ihtiyacım var ancak neredeyse toplamaktan vazgeçme seviyesine geldim.Cevaplarınız benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler
Genel kategorisinde selimyavuz (130 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme

Merhaba,

Elektronik eşyalar için kimse %100 çalışacak sorun yaşanmayacak diyemez. Garanti bu yüzden var bozulursa yollarsınız değiştirirler :)

mesutcevik (122k puan)

İlgili sorular

2 cevap 1.2k gösterim
1.2k gösterim 12 Mayıs 2019 Alım kararı kategorisinde felix (100 puan) sordu
0 cevap 33 gösterim
1 cevap 153 gösterim
1 cevap 48 gösterim
1 cevap 63 gösterim
63 gösterim 3 Mayıs 2020 Genel kategorisinde action9mm (100 puan) sordu
...