Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
78 gösterim
Mesut bey merhaba, sorunum şu;

Evimde modemim türk telekom fiber modem olan zte marka cihaz. 100 mbit sınırsız tarifem var. Modem ile balkondaki tvde kullandığım mibox s cihaz arası 9 metre ve 3 duvardan geçiyor. Arada 2 duvardan sonra asus rp n12 menzil genişletici var. Bu şekilde mi box cihazım tekrarlanan ağda 14 mbit civarı hız alıyor ancak bağlantı çok sık kopuyor.

Bu sorunun çözümünün mesh sistemlerde olduğunun farkındayım. Ancak bu sistemi deco m4, tenda mw6 ya da mw3 , mercury halo s12 gibi bir sistemlemi yapsam yoksa keenetic viva givi bir cihazdan 2 adet kullanarak mı yapsam karar veremedim. Keenetic cihazların özelliklerini kullanmak istiyorum. Bu arada yine aynı şekilde asus rt ac59u v2 çıkmış ondada aimesh dersteği var.
Alım kararı kategorisinde celalettinaktas (100 puan)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

1 cevap 171 gösterim
171 gösterim 30 Nisan 2020 Genel kategorisinde okkoman (100 puan) sordu
1 cevap 82 gösterim
1 cevap 26 gösterim
26 gösterim 17 Nisan 2020 Alım kararı kategorisinde kemalgezgin (150 puan) sordu
2 cevap 258 gösterim
...