Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
263 gösterim

Selamlar,

Bir süredir iş amaçlı kullanmak üzere ikinci bir bilgisayar arayışı içerisindeyim. Yalnızca Adobe yazılımlarını (Photoshop, Illustrator ve Premiere) kullanacağım. Önceliğim oyun değil, belki kütüphanemdeki bağımsız oyunları arada açar bakarım ama asıl amacım tasarım odaklı bir iş bilgisayarı olması yönünde.

Malum her şeyde olduğu gibi bilgisayar fiyatları da almış başını gitmişken, bu ürünün fiyatı 4 bin lira civarında ve tırnak içerisinde daha uygun bir fiyatı var denebilir. Yalnızca, tasarım ve kurgu işlerimi yapacağım bir bilgisayar için 8 GB RAM kullanıyor olması beni düşündürdü. Ancak genel anlamda işimi görecek bir bilgisayarmış gibi geliyor. Ayrıca hem Donanım Haber'in hem de Teknoseyir'in inceleme videolarını izledim ve görünen o ki şikayet edilecek çok bir yanı yok. Eli yüzü düzgün ve aynı konfigürasyondaki diğer ürünlere göre nispeten uygun fiyatlı bir bilgisayar gibi görünüyor. Öte yandan tasarımı itibariyle şık oluşu, parmak izi okuyucusuna sahip olması da ilgimi çeken yanlarından.

Senin görüşlerin nedir abi? Adobe yazılımlarını kullanabileceğim bir bilgisayar için yeterli midir?

Huawei Matebook D15 AMD: https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d-15-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000S2QIB

Alım kararı kategorisinde mfurkanakyuz (1.5k puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhabalar, 13" olanını şube müdürümüze aldım ben. Gayet iyi sağlıklı bir ürün çok çok güzel. Jet gibi hızlı. Birde resmi sitesine bakın resmi sitesinde kampanya vardı 500 tl daha ucuza almıştık.
kaminotetr (4k puan)

İlgili sorular

1 cevap 58 gösterim
58 gösterim 16 Şubat 2020 Alım kararı kategorisinde emreddy7 (100 puan) sordu
1 cevap 64 gösterim
64 gösterim 11 Eylül 2019 Alım kararı kategorisinde mertbugra (130 puan) sordu
2 cevap 435 gösterim
1 cevap 601 gösterim
2 cevap 867 gösterim
...