Merhaba,

Burada sorduğunuz soruları hemen değil fakat zaman bulduğum ilk anda cevaplıyorum. Burası açık bir platform ve diğer üyeler de sorularınıza cevap verebilirler. Benim tarafımdan verilen cevaplarda, cevap veren kısmında ismimi ve resmimi görebilirsiniz.

Uzmanı olmadığım ya da emin olmadığım konularda cevap vermiyor ve bunu belirtiyorum. Size cevap veren diğer üyelerin de konu hakkında uzman olmayabileceklerini unutmayın.

Hoşgeldiniz, Mesut Çevik ile Soru-Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

Kategoriler

88 gösterim
Merhabalar, yaklaşık iki yıl önce büyük bir fotoğraf ve video arşivimi kaybettikten sonra bulut servislerini kullanmaya başladım.dropbox 50 gb onedrive 100 gb hediyem vardı.google drive hakkımda 15 gb.ilk zamanlar fazla dosyam olmadığı için üçüne de verilerimi yedekledim.ancak zaman geçtikte bu iş beni yordu.şimdi sadece bir tanesiyle yoluma devam etmek istiyorum ve o servisin premiumunu alacağım.hangisini önerirsiniz?

not:bunlar dışında önerdiğiniz olursa da belirtebilirsiniz

not:şuanda android kullanıyorum ama ios a geçmeyi düşünüyorum
kapalı
Genel kategorisinde berkerkokturk (160 puan)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
 
En İyi Cevap
Merhaba,

iOS'a geçip bir bakın. Platformu severseniz bence iCloud'a para ödeyip orada kalın. Zira iOS için konuşmak gerekirse ne yazık ki sadece iCloud arka planda çalışıp verileri yedekleyebiliyor. Diğer bulut servislerinde yedekleme için programı açık tutmanız gerekmekte.

Baktınız iOS'u sevmediniz bence Drive'da kalın.
mesutcevik (122k puan)
berkerkokturk seçti

İlgili sorular

1 cevap 100 gösterim
1 cevap 55 gösterim
55 gösterim 11 Temmuz 2020 Alım kararı kategorisinde ayhanbayar (100 puan) sordu
1 cevap 1.3k gösterim
1.3k gösterim 10 Ocak 2020 Donanım / Yazılım kategorisinde fatih_mehmet_kaya (100 puan) sordu
1 cevap 181 gösterim
1 cevap 75 gösterim
...