Ana Sayfa Mesut Çevik kimdir?

Mesut Çevik kimdir?

Mesut Çevik Kimdir?

Merhaba ben Mesut Çevik. 2000’li yılların başından bu yana profesyonel olarak teknoloji odaklı içerik üretiyorum.

1999 yılında PC tabanlı emülatör teknolojileri ve gelişmelerini paylaşdığım bloğum önce bütün alt yapısını tek başıma hazırladığım bir alış veriş sitesine daha sonra da cep telefonları ve mobil teknolojilere odaklı bir haber sitesine dönüştü.

2003 yılında eSymbian.com alan adı altında yapmış olduğum haberler geniş kitlelere ulaşınca dönemin en büyük teknoloji portalı olan Donanım Haber’den teklif aldım ve iş hayatıma Donanım Haber’de devam ettim.

2004 yılından bu yana Donanım Haber çatısı altında yazılı incelemeler, analizler, haberler yayınlıyor video incelemeler hazırlıyor, analizler, söyleşiler yapıyor ve canlı yayınlar gerçekleştiriyorum.

2019 yılının 2. yarısında aktif içerik üretimine başladığım kişisel Youtube kanalımda ise sektör analizleri, teknolojik gelişmelerin gözardı edilen etkileri ve detaylarını anlatıyor, yüzbinlerce izleyiciye ulaşıyorum.

Kariyerimde Türkiye’nin ilk video incelemesi, teknoloji ve oyun odaklı gündem değerlendirme videoları, teknoloji odaklı online canlı yayınları ve benzeri bir çok şeyi gerçekleştirebilmiş olmanın mutluluğu ve heyecanıyla Teknoloji odaklı içerikler üretmeye devam ediyorum.

Beni aşağıdaki hesaplardan takip edebilirsiniz;
instagram.com/mesutcevik
twitter.com/mesutcevik
Youtube.com/mesutcevik