Bu Gönderiyi Paylaş

Şu sıralar / Yazılar

A-10A Thunderbolt II uçurmaca

A-10A Thunderbolt II uçurmaca

Şu sıralar DCS World’e sarmış durumdayım. İçerisinde bir çok uçak olduğu ve basit uçuş dinamikleri ile kolay bir öğrenme süreci sunduğunu iddia eden Flaming Cliffs 3 paketini satın alarak oyuna başladım.

Tek hedefim bir A-10 uçurmak olduğu için sonrasında pişman oldum zira Flamin Cliffs 3, A-10A içeriyor fakat uçağın modernize edilmiş hali A-10C ile A-10A arasında resmen uçurum var. Şu anki aklım olsa direkt A-10C paketini satın alır zorlansam da A-10C üzerinde oyunu deneyimlerdim.

A-10C, hem uçuş dinamikleri hem de gelişmiş hedefleme ve radar sistemleri ile A-10A’dan ayrılıyor. Uçağın kokpiti zaten her şeyi bize anlatıyor 😀

A-10C kokpiti

A-10A kokpiti

Her bir uçak 45 dolar fiyat etiketi taşıdığı için şimdilik A-10A ile uçmaya devam.

Eğer siz de bir DCS World oyuncusuysanız hemen -Ne güzel çok oyunculu mod için bir arkadaş buldum. Diye sevinebilirsiniz ama sevinmeyin henüz olayın çok başındayım 😀 Yanınıza ancak bir kaç ay içinde deneyim kazandıktan sonra gelebilirim.

Bu Gönderiyi Paylaş

Yorum Gönder

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.